ZİYARETÇİ KURALLARI

ZİYARETÇİ KURALLARI

1. Siteye devamlı gelmesi muhtemel birinci derece yakınların listesi Site Yönetimine muafiyet belgesi ile birlikte verildiği takdirde ana girişte kolaylık sağlanacak ve standart güvenlik prosedürü uygulanmayarak, sadece teyit alınmak suretiyle siteye girişlerine izin verilecektir.
2. Normal ziyaretçiler ve misafirler, bağımsız bölüm sakini tarafından önceden bildirim yapılmadığı takdirde durdurulacak, kime geldiği sorulacak, teyit alınacak, kimlik kontrolü yapılacak ve Kimlik/TC kimlik no, bilgileri ziyaretçi defterine kaydedilerek siteye alınacaktır. Kameralardan zarar-ziyan tespiti halinde anında kolluk görevlilerine haber verilecek ve yasal takip başlatılacaktır.
3. Tamirat, tadilat, taşeron hizmeti, herhangi bir servis hizmeti vb. nedenlerle gelenler her zaman kimlik sorma işlemine tabi tutulacak, kimlik veya kimlik özelliği taşıyan bir belgeyi teslim ederek ziyaretçi kartı verilecek ve bağımsız bölüm sakininden teyit alınacaktır.
4. Ziyaretçi araçları site otoparkına alınmayacaktır.
5. Tüm ziyaretçi ve diğer amaçlarla siteye gelen kişilerin bu rehber ve kurallara uymak zorundadır, bu kurallara uymaları ile ilgili sorumluluk ilgili site sakinine aittir.
6. Bütün Bağımsız bölüm sakinleri evlerinde çalıştırdıkları yardımcı elemanların isimlerini ve telefon numaralarını ve ziyaretçi kabul edip etmeyecekleri (ev ve cep) Site Yönetimine bildirilecektir.
7. Satıcılar, kurye, kamu kurum personelleri, servis araçları, paket servis dağıtan motorlu ve araçlı kişiler de bu kurallara göre hareket edecek ve aksinin tespiti halinde kişi uyarılacak, ilgili yetkilisine bildirilecek, tekrarı halinde siteye alınmayacaktır. İzinsiz reklam görselleri dağıtan firmalar anında uyarılacak, reklam gideri ödenmeden bu tür dağıtımlara izin verilmeyecektir.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.