GÜVENLİK PROSEDÜR, UYGULAMA VE STANDARTLARI

GÜVENLİK PROSEDÜR, UYGULAMA VE STANDARTLARI

1. Sitenin iki giriş ve çıkış noktası bulunmakta olup Siteye başka bir noktadan giriş-çıkış bulunmamaktadır.
2. Sitemizin güvenliği, 9 özel güvenlik personeli ile sağlanmaktadır.2 adet giriş kapısında görev yapan özel güvenlik görevlileri, giriş-çıkış kontrolünü sağlayarak siteye yabancı ve art niyetli şahısların girmesine engel olmaktadır.
3. Kapı güvenlik personelimiz site sakinleri haricinde siteye giriş yapmak isteyen bütün şahısların (Ziyaretçi, taşeron, kargo, kurye, tamir personeli, her türlü iş gören v.b.)için ilgili sakinmizden teyit almakta ve teyidi müteakip gerekli işlemleri yaparak girişini sağlamaktadır. Bu uygulama sakinlerimizin güvenliği için yapılmaktadır. Teyit alınmayan şahıslar ne maksatla olursa olsun site içerisine alınmamaktadır.
4. Sitenin iç devriye hizmeti 1 özel güvenlik personeli tarafından 24 saat süresince belirlenmiş periyotla yerine getirilmektedir. Bu personel aynı zamanda ana girişte hizmet veren özel güvenlik görevlilerinin istirahat, mola ve yemek ihtiyaçları için değiştirici olarak görev yapmaktadır.
5. Sitemizin otomasyon merkezinde 24 saat kayıt ve takip yapılmaktadır.
6. Site içerisinde tespit edilen olumsuzluklar site yönetimi tarafından ilgili sakinlerimize bildirilmektedir. Bu konuda özel güvenlik personeli tespit, takip ve kontrol görevini devriye hizmeti ile yerine getirmektedir. Sakinlerimize yapılan her türlü bildirimin yine sakinlerimizin güvenliği ile yaşam standartlarının yükseltilmesi amacına yönelik olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.