Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

Sayın İncirli Konakları Sitesi Sakinleri


İstanbul’un en modern ilçelerinden biri olan Bakırköy de sosyal tesisleri ve yeşil alanı bulunan bir sitede yaşamaktayız.195 daireden oluşan sitemizde; karşılıklı sevgi ve saygı ile birbirimize güler yüzlü ve anlayışla davranarak,aile bireylerimiz ile site komşularımızın yaşam haklarına saygı duyarak,huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek hepimizin dileğidir.

Sizlerin katkılarıyla temiz,güvenli bir ortamda sitemizde yaşam kalitesini yükseltmek,sitemizi güzelleştirmek,sitemizin emlak değerini artırmak Yönetim olarak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.Yönetim olarak öncelikle kaliteyi stratejik hedef olarak alarak sürekli gelişmeyi sağlamak ve neticede site sakinlerimizin tam memnuniyetine ulaşmayı, içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir yönetim olmayı amaçlamaktayız.

Site yönetimine yardımcı olmanız, gerektiğinde uyarı ve önerilerde bulunmanız bizleri memnun edecektir. Taleplerinizi yazılı veya site yönetim ofisimizde Site müdürümüz Ahmet TAŞÇIUZUN'a iletebilirsiniz. Talepleriniz en kısa zamanda değerlendirilerek cevap verilecektir.  

Site yaşam kültürünü beraberce üst seviyelere çıkarabilmek amacıyla hazırlamış olduğumuz Site Yaşam Rehberini yönetim ofisinden almanız ve dikkatlice okumanız çok faydalı olacaktır.

Huzur ve sukunet içinde, herkesin birbirine saygılı davrandığı iyi ve güzel şeyleri paylaşabildiği, iyi niyet doğrultusunda uyarabildiği güzel sohbetlerin yapılabildiği, çocuklarımızın güvenli bir şekilde bahçelerimizde çimlere zarar vermeden oynayabildiği, her tarafı yemyeşil, gürültüsüz ve kavgasız, herkesin eşit haklara sahip olduğu,insanların birbirlerini rahatsız etmemeyi amaçlayarak dostlukların sergilendiği güzel bir site yaşamı dilerim.


Engin ZİHNİ

İncirli Konakları Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.